Yengeç Burcu

 YENGEÇ BURCU Yengeç burcu, görebileceğiniz en agresif burçlardan bir tanesidir. Genellikle pozitif olmayı başaramazlar ve çevresinde ki insanlara da negatif enerji verirler. Bu agresif ve negatif davranışları, onları yalnızlığa mahkum edebilir. Genellikle alttan alan taraf olmazlar oldukça inatçı bir yapıya sahiptirler. Sevdikleri insanlara karşı sevgilerini belli edemezler, bazen sevdikleri insanları fazla sıkarlar ve bu yönleri onların tekrar tekrar yalnız kalmasına sebep olur. Kendilerine olan öz güvenleri oldukça yüksek bir seviyededir. Çalışmayı, kazanmayı çok severler, karşılarında ki kişilerin de kendileri gibi çalışmasını, mücadele etmesini isterler. Pasif insanlardan hiç hazzetmezler ve uzak dururlar. Tersleri oldukça kalp kırıcı ve ağırdır, bu yönleri yüzünden genellikle yalnızlığa doğru sürüklenirler. Bir "Yengeç" burcunu kandırmak oldukça kolaydır, zira onlar ne kadar sert dursalar da, dilleri ne kadar sivri olsa da içlerinde her daim yumuşacık bir insan vardır. Düşmanlarına veya sevmedikleri insanlara karşı bu yönlerini tabi ki göstermezler ama, eğer onun yakınında iseniz, onu alt etmek hiç de zor değil.YENGEÇ BURCU (ERKEK)

Yengeç burcu erkeği, sinirli, agresif ve bir o kadar da duygusallığı ile bilinir. Sinirlerine, öfkelerine kolay hakim olamazlar ama, değer verdikleri insanlara karşı kendilerini uzak tutma konusunda iyi değillerdir. Kızarlar, öfkelenirler ama, sonun da pişman olup elbet dönerler. Onları çekmek, onlar ile uğraşmak oldukça zor bir iştir, çoğunluk uğraşmak istemeyip onlardan uzaklaşacaktır, Kaçanları gören Yengeç erkeği hiç bir zaman kendini suçlamayacak, suçu karşı da bulacaktır. Çalışmak, onlar için hayatta ki en güzel hobilerden bir tanesidir. Başarıyı kazanan, yakalayan bir "Yengeç" burcunu hayatta neredeyse hiç bir şey onu yıkamaz. Onlar için hayat, çalışmak ve kazanmaktan ibarettir. Hiç bir zaman birinin buyruğunun altına girmekten hoşlanmaz, bağımsız olmaya çalışırlar. 
YENGEÇ BURCU (KADIN)

Yengeç burcu kadını, eşine, dostuna oldukça değer veren bir yapıya sahiptir. Sinir, öfke nasıl Yengeç erkeğin de var ise, eşi olan kadınında da vardır. Oldukça agresif, sert, lider yapılı karaktere sahiptirler. Yönetmeyi, yönlendirmeyi oldukça severler. Onlar için hayatta kazanmaktan önemli bir şey yoktur. Ellerinde ki gücü asla ama asla bırakmak istemezler ve bırakmazlar. Kendi kendilerini çok strese sokabilirler ama, etrafında ki insanların kalbini kırarak, kötü söz söyleyerek bu stresi rahat bir şekilde atabilirler ama, bunun sonucun da yalnız kalmaya mahkum olurlar. Öfkesini daha yapıcı bir şekilde kullanabilen Yengeç kadını, hayatta her daim kazanacaktır zira, onların öfkesi hiç bir zaman son bulmayacaktır, Başarısı da Yengeç kadınına yaklaşımınız iyi olur ise ondan iyi bir yol arkadaşı, eş bulunamaz. 

Hiç yorum yok:

Tema resimleri sololos tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.