Boğa Burcu

BOĞA BURCU 
Tarih: 21 Nisan - 21 Mayıs 

Element: TOPRAK 

Renk: AÇIK MAVİ - ATEŞ PEMBE 

Ortak Burç: BALIK 

En Belirgin Özellik: EĞLENCELİ YAPISI 
 Boğa burcu, görebileceğiniz en sıcak kanlı, davranışların da en samimi olan burçtur. Boğalar, sıcakkanlılığı ile, çevresine yaydığı pozitif enerji ile oldukça aranan bir burçtur, bir çok kişi onun bu özelliğini çekemese de, her daim aranan kişi olacaktır. Hoş bir sohbet, güzel bir gün ve eğlence dolu bir yaşam istiyorsanız eşinizi, dostunuzu '' Boğa'' seçmeniz en doğru seçim olacaktır. Boğalar iş hayatında para kazanmaya oldukça önem verir, genellikle sermaye biriktirip zenginliğe adım atmak, güçlü durmak gibi hayalleri vardır, ve bu hayallerini gerçekleştirebilecek potansiyele de sahiptirler. Risk almayı severler, özellikle işin sonunda büyük bir kazanç onları bekliyor ise. Vazgeçmek, onlara göre bir iş değildir, azim ve hırs duygularını her daim körüklerler. Bu aşk hayatında, veya iş hayatında veya bam başka bir olayda da her daim böyledir, çünkü karşınızdaki bir Boğa. Bir Boğa, sizi alttan alıyor ise onun gözünde oldukça yükseldiniz demektir, sizi kaybetmekten korkuyor olabilir,  ama ! Bu her daim böyle sürmez, Boğa size öyle bir oyun oynar ki birden bire alttan alan taraf siz olursunuz.


BOĞA BURCU (ERKEK) 


Boğa erkeği,  sizin eğlenceli, konuşkan, pozitif enerji yayan, espritüel bir dostunuz veya hayat eşiniz olabilir. Ama, bu sadece buz dağının görünmeyen yüzü,  Boğa erkekleri dıştan ne kadar samimi ve iyi gelse de için de her daim hesap kitap yapacaktır, duyguları ile hareket edeceğinden şüpheniz olmasın, ama ! Kendisi her daim beyninin yanında saf tutacaktır, çünkü birinin onu kandırmasına ve üzmesine tahammül edemeyecek bir durumdadır. Ne kadar cesur, ve öz güven dolu dursa da korku,  onun içinde her daim yaşayacaktır, ve korkan bir insandan her şeyi bekleyebilirsiniz. Boğa erkekleri iş hayatında oldukça atılgandır, para kazanmak onlar için dünyanın en güzel zevklerinden bir tanesidir, birikim yapmak, yatırım yapmak ve zengin olmak onlar için büyük bir tutkudur, paranın her kapıyı açacağını düşünürler, aşkın kapısını dahi.


BOĞA BURCU (KADIN)


Boğa kadını, Boğa erkeğinden oldukça farklı bir yapıya sahiptir, Sevdiği insana karşı kalbi ile hareket eder zira, Aşka inanır. Ama, Boğa kadınının bu saf ve iyi niyetini kötüye kullanırlar ise, Boğa kadını da değişebilir, İnsanlara güveni kırıldıkça kendini önlem almaya zorlayacak, ve bunu başardığın da o aşk kadını ortadan kalkacaktır. Boğa kadını bunu ne kadar yapmak istemese de, insanların kötü davranışları, duyguları ile dalga geçmesi onu bu yöne doğru sürükleyecektir. Duygularını elbette yaşamaya devam edecek ölene kadar, ama bunu dışarıya asla belli etmeyecektir. Bu duygusal, iyi niyetli Boğa kadınını bu duruma getirmeyin ! Boğa kadını, iş hayatın da Erkeği kadar azimli değildir, onun için kendi ayaklarının üzerinde durması ve rahat bir nefes alması ona yetecektir. Zira, için de gizli bir şekilde de olsa duyguları ile yaşayan her insan önce huzur ve rahatlık ister. 


Hiç yorum yok:

Tema resimleri sololos tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.