Aslan Burcu

ASLAN BURCU 

Tarih 24 temmuz - 21 ağustos

Element: ATEŞ
Renk: SARI
Ortak Burç: AKREP 
En Belirgin Özellik: Öz güven 

Aslan ! Kendisini Kral olarak tanımlayabiliriz. Aslan burçları kendilerine olan öz güvenleri, yönetme arzularıyla bilinir. Herkesin hayatına bir şekilde karışmaya çalışıp, karşıdakinin hayatına kendisinden bir şeyler katmak için uğraşır. Aslan ne derse o ! kibirlerine genellikle engel olamazlar, kibrini, öz güvenini ve yönetme hırsını belirli bir düzeyde tutmayı başaran Aslan burçları, sizin için dünyanın en iyi sevgilisi veya en iyi arkadaşı olabilir. Zaaflarını yenmiş olan bir aslan yeri geldiğinde olgun, yeri geldiğinde sizle çocuklaşabilir. Genede genellikle ağır olmakta oldukça başarılıdırlar. Eğer bir Aslan ile sevgili iseniz veya arkadaş iseniz  ona karşı oldukça dikkatli davranın, zaaflarını yenmeyi başaramamış bir Aslandan korkun. Zaafını yenmiş bir Aslan oldukça uyumludur, karşıdaki kişiye karşı oldukça uyum içerisinde davranır, gönülleri fetheder. Zaafını yenememiş bir Aslan çekilmez olur. Yönetmek ister, Öz güvenleri Tanrı dağlarını aşacak kadar büyüktür. Kendisi ne derse o dur ne isterse onu almaya çalışır ama sonuca bakar isek kaybetmeye mahkumdur. 
ASLAN BURCU  (ERKEK)
Aslan burcu erkeği, Aslan kadınına göre daha az özgüvenli, daha sakin, yönetme arzusu daha azdır diyebiliriz. Lakin bu fark bir uçurum değildir, aralarında fazla bir fark bulamazsınız, bu Aslanlar sakin iken onlar ile vakit geçirmek, onlar ile aktiviteler yapmak oldukça zevk, mutluluk verir. Sakin olmayan ve hırslarına yenik düşen bir Aslan erkeği çok ama çok can yakabilir. Bu can yakmaları Aşk hayatında, arkadaş hayatında veya iş hayatında olabilir. Onu kibirlendirir iseniz yapacağı şey bellidir, bedeli ne olursa olsun, kendisinin ne kaybedeceğini düşünmeden bir kamikaze gibi sizi bitirmek için hamlesini yapar. Sevdiği insana karşı her daim zaaf içinde olacaktır. En eğitimli, en sakin Aslan bile sevdiği insandan kolay vazgeçemez, Saplantılı olabilirler.
ASLAN BURCU  (KADIN)
Aslan burcu kadını, eğer zaaflarını yenememiş güzel bir Aslan kadını ile yakınsanız ondan korkun ! güzelliğine, beynine ve hislerine o kadar güvenir, o kadar inanırlar ki... ne isterseniz söyleyebilirsiniz, bundan vazgeçmeyeceklerdir. Kendilerine olan öz güvenlerinin hakkını genellikle verirler, güzellikleri ile, kesin ve net tavırları ile karşıdakini ele geçirmek onlar için çok zor değildir. Kendilerinin zaafları ise avucunun içine aldığını düşündüğü insana değer verdiği andan itibaren, fark etmeden o insanın avucunun içine kendi kendisini sokar. Sevdiği insan eğer gözü açık biri ise veya genellikle Akrep burcu ise Aslan kadınını çok rahat kendine bağlayabilir. Aslan burcu için zor olanı ise, ayrılık zamanı geldiğinde o kişiyi kolay kolay unutamamak ile birlikte kendisini ondan uzak tutmayı başaramayacaktır. Seveceği, değer vereceği insanı çok dikkat ile, titizlik ile seçmelidir. Avcı iken her an av olabilir, yeter ki karşıdaki kişi sizin zaafınızı bilsin. 

Hiç yorum yok:

Tema resimleri sololos tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.