Akrep Burcu

AKREP BURCU 
Tarih: 24 Ekim - 23 Kasım

Element: SU 
Renk: KIRMIZI
Ortak Burç: ASLAN
En Belirgin Özellik: ARZU Eğer bir akrep iseniz düşmanlarınızın size dikkat etmesi onlar için oldukça iyi olacaktır. Akrep burçları sevdikleri insanlar tarafından küçük veya büyük herhangi üzücü bir davranış ile karşılaştığında o insana karşı fark etmese de içinde kinin tohumları oluşur. Akrep burçları içindeki bu kini bir şekilde intikama dönüştürüp yıkıcı, veya bu kini,öfkeyi daha verimli kullanıp bir işe harcayıp yapıcı olabilirler. Akrep burçları su elementidir, insanlar akan giden suya nasıl dertlerini dökebiliyorlar ise akrep burcuna da dertlerini dökebilir, içlerini açabilirler. Akrep, en iyi dosttur,en kötü düşmandır. Akrep burcu ile gerçekten samimi iseniz ve sizi sevdiğini gerçekten hissediyorsanız size karşı asla ama asla soğuk olamaz. Eğer bir akrep bunlara rağmen size soğuk davranışlarda bulunuyor ise bilin ki size karşı bir kırgınlığı vardır. Akrepler sevdikleri, değer verdikleri insanların en ufak hatasına karşı oldukça kırılabilirler.Akrepleri en iyi anlatan kelimeyi sorarsanız o kelime "tutku" kelimesi olur. Hayatı tutkulu bir şekilde yaşamaya gayret ederler. Arzu onlar için bir zaaftır. Akrep burcu Zodyak'ın en ilginç varlıklarıdır. asla ne yapacaklarını bilemezsiniz. Bir akrep'in size olan arzularını ve isteklerini onun bakışlarından çok rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Akrepler her daim karşıdaki insana karşı içlerinde bir şüphe beslerler. Karşıya asla güvenmezler ve bu güvensizlik onların canını yakar. Akrepler için cinsellik bir hayli önemlidir. Arzu, Tutku, ve isteklerine karşı her daim kaybetmeye mahkumlardır.
AKREP BURCU  (ERKEK) 

Akrep burcu, arzularına, isteklerine, zevkine oldukça düşkündür. Bu tehlikeli varlığı fiziksel veya yüz güzelliği ile etkileyen birisi kendi ölüm fermanını imzalamış demektir. Akrep burcu o güzelliği avucunun içine almak için sinsi oyunlara başvuracak, onu istediği konuma getirinceye kadar durmak bilmeyecektir. Akrep burcunu etkileyecek bir hareket yapmadığınız sürece dış güzelliğiniz onu kendinize çekmeniz için yeterli olmayacaktır. Güzel ve cesaretli bir bakışınız Akrep erkeğini etkilemek için yeterlidir, ama ava giderken avlana bilirsiniz çünkü akrep erkeği oldukça tehlikelidir ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Kimle dans ettiğinizi bilmiyorsunuz :) 


AKREP BURCU  (KADIN)


Akrep burcu erkeği tehlikelidir ama kadını tehlikenin ta kendisidir, bu tehlikeli varlık sizi ele geçirmek için çabalamaz, çünkü bunu kolay bir şekilde yapabileceğinden oldukça emindir. Sizi hiç düşünemeyeceğiniz ufak bir hareketiyle veya sözüyle tamamen baştan çıkarabilir, kendine bağlayabilir. Akrep burcu kadını istediğini şüphesiz alır, almak zorundadır. Bu güzel ve çekici varlıklara aşık olmamak için kulaklarınızı ve gözlerinizi kapatın, zira hareketleriyle ve kulağınıza fısıldayacak kelimeleriyle sizi kendisine bağlamakta zorlanmayacaktır.

Hiç yorum yok:

Tema resimleri sololos tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.